Wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci czują się dobrze i bezpiecznie.

Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

logo

505 800 013

biuro@szkolakolumbus.pl

ul. Traugutta 14

05-870 Błonie

07:30 - 18:00

Pon. - Pt.

logo

Nauczanie matematyki w naszej szkole jest wyjątkowe!

Uczymy matematyki inaczej, bawiąc się dzieci wykonują mnóstwo obliczeń i operacji myślowych, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy. Tabliczka mnożenia do 100 w drugiej klasie? Nasze dzieci liczą jak z nut i są w tym coraz lepsze, aż miło jest podsłuchiwać ich odkrycia dotyczące przemienności mnożenia czy prawideł dzielenia. Pozwalamy im odkrywać matematykę po swojemu, pobudzając do myślenia ale nie dając gotowych odpowiedzi. Nauczanie matematyki w naszej szkole jest zdecydowanie wyjątkowe.

 

Film o szacowaniu

Komentarze są wyłączone.