Siódma klasa.

Szanowni Państwo,
W związku z nocnymi zmianami w oświacie, jak również z faktem, że mój syn jest obecnie w szóstej klasie i do liceum będzie szedł w tym feralnym roku kumulacji roczników, postanowiłam otworzyć w Kolumbusie oddział siódmej klasy. Chciałabym wiedzieć, gdzie będzie chodził do szkoły, czego będzie się uczył i mieć pewność, że dostanie najlepszą szansę przygotowania się do egzaminów licealnych w tych trudnych czasach. Klasa będzie liczyła tylko 10 osób, rozszerzone będą dwa języki obce, czyli w kolumbusowym stylu 5 godzin języka angielskiego i 5 godzin języka hiszpańskiego. Zapraszam do tej klasy tych, którzy lubią się uczyć, gdyż w tak małej klasie nauki będzie bardzo dużo, a podstawa programowa będzie, tak jak sama nazwa wskazuje tylko podstawą. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą ofertą, zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 505 800 013.

Komentarze są wyłączone.