Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

PRZEDSZKOLE KOLUMBUS JUNIOR

Zadzwoń do nas pod numer 797 372 779 lub napisz maila: przedszkole@kolumbusjunior.pl i dowiedz się o wolne miejsca.

Rekrutację prowadzimy przez cały rok.

SZKOŁA KOLUMBUS
Pierwszeństwo w przyjęciu do klasy 1 na kolejny rok szkolny mają dzieci z zerówki Przedszkola Kolumbus Junior.

Zadzwoń pod numer 505 800 013 lub napisz maila: biuro@szkolakolumbus.pl i dowiedz się o wolne miejsca.

Mamy wolne miejsca w klasach:

obecna 1 klasa – ilość miejsc: 2
obecna 2 klasa – ilość miejsc: 3