Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

Rekrutacja do klasy 1 zakończona:)

Informujemy, ze zakończyliśmy już rekrutację do klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018. Nasza przyszła pierwsza klasa liczy 12 osób w tym 6 chłopców i 6 dziewczynek. Nauczycielami prowadzącymi będzie pani Ewa Roszkowska (która oddaje klasę trzecią i pani Agnieszka Krogulec (nowy nauczyciel w naszej szkole:))

Dziękujemy za zaufanie.

Rozpoczęliśmy zapisy do klasy pierwszej w roczniku 2018/2019. Zapraszamy!!!!

Komentarze są wyłączone.