Wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci czują się dobrze i bezpiecznie.

Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

logo

505 800 013

biuro@szkolakolumbus.pl

ul. Traugutta 14

05-870 Błonie

07:30 - 18:00

Pon. - Pt.

logo

Redaktor naczelna National Geographic Polska w naszej szkole!!!

27 lutego 2019roku Redaktor Naczelna miesięcznika National Geographic Polska. To pani Agnieszka Franus.

Odwiedziła naszą szkołę, aby opowiedzieć nam o swojej pracy. Dowiedziałam się od niej, że była w Peru, na Saharze i nad Jeziorem Bajkał. Pani Agnieszka pokazała nam wiele zdjęć ze swoich podróży. Najbardziej zaciekawiło mnie Peru. Już teraz wiem, że tam ludzie noszą bardzo kolorowe ubrania. Podoba mi się ten styl, a co ciekawe, oprócz psów, opiekują się lamami. To słodkie zwierzątka.

Moim zdaniem to była ciekawa podróż. Myślę, że warto jest zapraszać takie osoby, bo możemy się wiele od nich nauczyć.

Ania P. klasa 4

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, ale podanie go jest obowiązkowe.*