Wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci czują się dobrze i bezpiecznie.

Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

logo

505 800 013

biuro@szkolakolumbus.pl

ul. Traugutta 14

05-870 Błonie

07:30 - 18:00

Pon. - Pt.

logo

Nagroda główna w konkursie plastycznym „Malujemy Niepodległość”.

Rafał Orzechowski dostał nagrodę główną w konkursie plastycznym „Malujemy Niepodległość” organizowanym przez Muzeum Ziemi Błońskiej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, ale podanie go jest obowiązkowe.*