przedszkole@kolumbusjunior.pl

05 – 870 Błonie

Poniedziałek – piątek

O przedszkolu

Fundamentem sukcesów szkolnych jest edukacja w przedszkolu. W okresie od urodzenia do około 8 roku życia mózg człowieka rozwija się najszybciej. My wiemy jak wykorzystać ten kluczowy czas.

Kolumbus Junior to start w nauczanie przez odkrywanie – z pasją, na wesoło            i z mnóstwem zabawy.

Kolumbus Junior to miejsce, w którym…

Co nas wyróżnia?

Wielojęzyczność

WIĘCEJ INFORMACJI

Zdrowa kuchnia

WIĘCEJ INFORMACJI

Rekrutacja 2024/2025

Rekrutację prowadzimy cały rok w ramach dostępnych miejsc.

Stawiamy na równy start wszystkich przedszkolaków… a nasze przedszkole i szkoła to bardzo spójny system edukacyjno – wychowawczy, dlatego nasze przedszkolaki mają zapewnione miejsce w szkole.

Menu dla dzieci

Nasze przedszkole posiada własną kuchnię, dzięki czemu wszystkie posiłki są przygotowywane na świeżo. W naszej placówce uczymy dzieci dobrej relacji z jedzeniem, wdrażamy zdrowe nawyki i uczymy próbować wszystkich pyszności 🙂

Nasze zajęcia

KODOWANIE NA DYWANIE