Wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci czują się dobrze i bezpiecznie.

Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

logo

505 800 013

biuro@szkolakolumbus.pl

ul. Traugutta 14

05-870 Błonie

07:30 - 18:00

Pon. - Pt.

logo

Lubimy tu być

Nasza szkoła jest dla nas przestrzenią rozwoju- zawodowego i osobistego. Lubimy tu być, wspólnie dbamy o swoje potrzeby, co jest naszym naturalnym wyborem. Po stokroć zdajemy sobie sprawę, że klimat szkoły tworzą wszyscy ludzie z nią związani. Jesteśmy zgodni w myśleniu, ze naturalne jest popełnianie błędów, a najwyższą wartością jest wszechstronny dialog zbudowany na szacunku.

Ogromną satysfakcją w szkole jest to, ze uczniowie udzielają nam informacji zwrotnych i szczycą się tym, ze dobrze się tu czują. Wiedzą, że otoczeni są życzliwością dobrych dorosłych, którzy akceptują i wiedzą, ze niezależność jest bardzo ważna. Dostrzegają również możliwości rozwoju naukowego i społecznego jakie oferuje im kameralna szkoła, gdzie wszyscy znamy się osobiście. Mali i duzi-wzajemnie odpowiadamy za Kolumbusa – jakość, którą budujemy służy nam wszystkim.