Wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci czują się dobrze i bezpiecznie.

Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

Konkursowo w Kolumbusie.

„Po konkursach, które się odbyły, czuję się dość dobrze. Z konkursu z hiszpańskiego się cieszę, bo przeszedłem do drugiego etapu, czego się w sumie spodziewałem. Angielski był prosty. Zrobiłem go z łatwością, choć nie jestem go aż tak pewny jak hiszpańskiego. Do zrobienia było 60 zadań abcd. Nie było zadań z kultury ani otwartych. Dzisiaj pisałem także polski, a dokładnie konkurs ortograficzny. Spodziewałem się czegoś innego. Było to 7 zadań, ale za to z czasem trudnymi słowami. Nie był on jednak za trudny. Ale ogólnie było dobrze.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, ale podanie go jest obowiązkowe.*