Wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci czują się dobrze i bezpiecznie.

Prywatna Szkoła Kolumbus w Błoniu niniejszym przeprasza Panią Profesor Edytę Gruszczyk-Kolczyńską za bezprawne wykorzystanie Jej dóbr osobistych (tj. nazwiska i wizerunku) na stronie szkoły Kolumbus oraz wprowadzające w błąd informację dot. osoby Pani Profesor Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, mogące wywołać również mylne wrażenie nawiązania współpracy pomiędzy Panią Profesor a Szkołą Kolumbus.

logo

505 800 013

biuro@szkolakolumbus.pl

ul. Traugutta 14

05-870 Błonie

07:30 - 18:00

Pon. - Pt.

logo

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

 

  • Dzięki małej liczbie dzieci w klasie możemy indywidualizować pracę z każdym dzieckiem, gwarantuje to wysoką jakość edukacji.
  • Mamy fachową i doświadczoną kadrę, pełną pomysłów na pracę z dziećmi.
  • Nowatorskie metody nauczania wraz z dużą ilością godzin w tygodniu nauczą Wasze dzieci porozumiewać się w dwóch obcych językach. Nie będziecie musieli wozić ich dodatkowo na korepetycje.
  • Odrabianie prac domowych w szkole, zwalnia dzieci z konieczności noszenia plecaka, a życie rodzinne nie musi być dostosowane do rytmu szkolnego.
  • Nauczyciele są w szkole od 8 do 16 razem ze swoimi uczniami, odrabiając z nimi lekcje, jednocześnie mają okazję skupić się na trudnościach uczniów i wspomóc ich dodatkową pracą. Ponieważ dzieci w szkole spędzają bardzo dużo czasu i jest to ważna część ich życia, w naszej szkole dokładamy starań aby dzieci czuły się tu jak w drugim domu.
  • Naszym pomysłem na wychowanie jest nauka współpracy, komunikacji, asertywności i samodzielności, w tym celu stworzyliśmy spójny system oddziaływań wychowawczych, które mają od najmłodszych lat kształtować w dzieciach cechy niezbędne do przyszłych sukcesów zawodowych i osobistych. Dodatkowym atutem tego systemu jest zapobieganie przemocy rówieśniczej. Dzieci mogą rozwijać się w środowisku wolnym od lęków przed swoimi kolegami.
  • Ogromną wagę przywiązujemy do zajęć ruchowych, dzieci już od I klasy uczą się z trenerem gry w tenisa ziemnego. Stworzyliśmy też świetlicę ruchową, tak zaprojektowaną aby każde dziecko mogło spędzać czas w ruchu jeśli tylko ma na to ochotę.
Komentarze są wyłączone.